Kdy, kde & co za to

Kontakt

Ať se sejdeme kdekoliv, datum a čas terapie vždy plánujeme individuálně.

Kontaktujte mě na mail daniela.jilkova@gmail.com nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na této stránce a domluvme si setkání ještě dnes!

Od dubna 2016 se spolu můžeme potkávat v krásných prostorách studia Yoga Pilates přímo v centru Prahy.

K dispozici je Vám plně vybavená ordinace, kde probíhá fyzioterapie i terapie metodou JIH, rozmanité pomůcky, veškeré zázemí studia a samozřejmě já.

Studio Yoga Pilates najdete ve Štěpánské ulici, č. 14, to je přímo tady goo.gl/maps/MhPrnpwegr32. Hromadnou dopravou se sem dostanete snadno a rychle (zjistěte si jak). S parkováním je to složitější, ale na Karlově náměstí se obvykle nějaké to placené místo najde.

 

 

Ceník

700Kč za jednu hodinu fyzioterapie.

1000Kč za 60-90 minut terapie metody JIH.

Samozřejmostí je na terapii navazující komunikace (mail, facebook) a průběžné konzultace toho, jak se Vám daří – zdarma.

 

Nechce se Vám dojíždět? Nevadí! Pokud to podmínky Vašeho domova či pracoviště alespoň trochu dovolují, můžeme se sejít u Vás.

Co za to? 1000 Kč za jednu hodinu.

 

Máte oblíbenou tělocvičnu, fitko, zkrátka sportujete a chcete do toho jít zdravým rozumem? Prima, potkáme se přímo na Vašem sportovišti!

Co za to? 700 Kč za jednu hodinu.

 

Láká Vás skupinové cvičení? Podívejte se i na stránky studia, které mi poskytlo střechu nad hlavou!  http://yogapilates.cz/

 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva